| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Хора, на които да благодарим  (Прочетена 37586 пъти)

0 Потреб. и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен chav_chav

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 593
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #30 -: 04 Май, 2016, 09:39:13 »
Извинявам се ако не съм споменал някой друг,но контактите ми са ограничени и нямам много мнения за други специалисти.Хубавото на този саит е че е по-либерален и за някои наши грешки си затварят очите.Лошото е когато на някое неконтактувало с хора момче му дадат малко власт-дай му власт и му гледай сеира!Такива са админите от един подобен сайт.Другото хубаво  тук е че са решили въпроса с качването на снимки .Не навсякъде е така .Като сбъркаш и се сърдят и те наказват.Направо са от фелдфебел нагоре!!!

Неактивен bobo1273

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 9
  • Населено място: София
  • LZ1BNV
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #31 -: 22 Юни, 2016, 18:41:24 »
Искам да благодаря на Bengata, за това че ми записа 2 броя EEПРОМА и обясни подробно как да си настроя радиостанция Motorola MC micro да работи в радиолюбителският обхват  :drinks: .
Без негова помощ, щях дълго да се лутам.  :hi:

dakata.radio

  • Гост
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #32 -: 22 Октомври, 2016, 14:51:55 »
Искам да кажа едно огромно БЛАГОДАРЯ на колегата цек. В четвъртък човекът сам ми предложи да ми прати няколко части за FM приемника. Аз се съгласих, питах го колко пари ще му дължа и той отказа плащане. Днес като си получих пратката бях много приятно изненадан: човекът освен че ми подарява, беше платил и доставката на пратката, която тежи няколко килограма и е ПЪЛНА с всевъзможни части, платки, проводници и какво ли още не. Ето, вижте за какво иде реч:

60492-0

60494-1

60496-2

60498-3

Това се нарича добър човек!!! Жив и здрав да е, шапка му свалям!!! Де да имаше повече хора като него!!! :hi: :hi: :hi:
« Последна редакция: 22 Октомври, 2016, 14:58:25 от dakata.radio »

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #33 -: 22 Октомври, 2016, 21:00:52 »
Наистина е прекрасно! Това е много хубав подарък и много добра база като за начало в заниманията ти с електрониката. Има попринцип много такива хора, не се съмнявай, просто не много от тях посещават интернет форуми.
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен radio-hobi

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1055
  • Населено място: София
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #34 -: 05 Януари, 2017, 12:30:32 »
Искам да Благодаря на analogovashemotehnika във връзка с това ,че търсех въздушен кондензатор от ВЕФ . Той ми писа че има и ми изпрати НАПЪЛНО безплатно като дори беше поел и разходите по доставката !   :good:   :drinks:

Неактивен FAMICOM_87

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 964
  • Населено място: София
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #35 -: 21 Април, 2017, 01:49:13 »
Аз искам да благодаря на колегата lnl90 че ми подари супер запазена решетка за Опера 3  :hi:
Без дори да съм споменавал в темата че търся, той сам ми предложи  :)
Когато я монтирам ще кача снимки в темата си   :flag_of_truce:

Неактивен stoev

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 17
  • Населено място: София
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #36 -: 19 Юни, 2017, 04:41:10 »
Отправям хиляди благодарности от сърце на Душан от София, който се подвизава с никнейма си FAMICOM_87! :hi:
Става въпрос за един Правец 16, с който се борихме три дни и без неговата помощ лично аз не бих се справил. Старите хора казват "Истинският приятел е винаги до теб, когато имаш нужда от него" и именно заради това, ценете и уважавайте хора като Душан... В днешното време в което живеем, за съжаление те са рядкост! 

Неактивен lager

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 903
  • Населено място: село Обидим, обл Благоевград, общ. Банско
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #37 -: 14 Октомври, 2017, 21:25:06 »
На първо място искам да честитя именния ден на колегата PDM тук, понеже най-вероятно празнува в момента и не отговори на повикването ми и да му благодаря за това че е член на нашето общество ! Да бъде все така активен и отзивчив и да ни радва с нови факти и статии за наши и чужди старини и новости от всички интересуващи ни области!

Неактивен daniabc

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 14
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #38 -: 08 Февруари, 2018, 18:27:05 »
Искам от сърце да благодаря на boio67, който ми продаде много желана от мен клавиатура на символична цена.

Но не е само това - друг потребител на два пъти му писал с  по-добри оферти, а той ме информира само за да ми предложи, че ако не ми е притрябвала толкова, потребителят Х дава двойно и мога от своя страна да му я продам.

 

Неактивен lz2xl

  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3518
  • Населено място: Варна
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #39 -: 03 Май, 2018, 18:41:54 »
Искам да благодаря на bobi mw за касетофона който ми подари и да му се извиня че не догледох темата му.Май вече остарявам :drinks:
https://www.sandacite.com/forum/index.php?topic=11767.0

Неактивен lz2xl

  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3518
  • Населено място: Варна
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #40 -: 28 Май, 2018, 14:55:20 »
Благодаря на колегата Yassen за намирането на TDA8040T.Сега ще мога да пробвам едно малко приемниче на любителските бандове.

Неактивен Валери

  • Модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3899
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #41 -: 07 Юли, 2018, 13:35:21 »
Благодаря на lz2xl (Асен), който ми подари емайлирани проводници, за да си навия един захранващ траф.
 :drinks:

Неактивен dragan

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1157
  • Населено място: Пловдив
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #42 -: 10 Май, 2019, 13:19:06 »
Искам да благодаря на колегата  lz2xl (Асен) за приятната среща във Варна и подаръка който ми направи на 08.05.2019г.- направен от него регенеративен приемник.
Приемника го пробвах още снощи 09.05.2019г. в Пловдив и съм доволен от неговите възможности.

Неактивен lz2xl

  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3518
  • Населено място: Варна
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #43 -: 10 Май, 2019, 17:56:15 »
Аз пък искам да поблагодаря на колегата azop_v .Подари ми приемник Мальчиш,от първата му модификация :drinks:

Неактивен LZ10

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 75
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #44 -: 10 Май, 2019, 21:12:23 »
Благодаря на Асен - LZ2XL за това че ми подари интеграл К174ПС1 за един мой проект!  :yes:
CW forever!

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |