| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Реплика на regreed на друга тема  (Прочетена 2123 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lager

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 903
  • Населено място: село Обидим, обл Благоевград, общ. Банско
Реплика на regreed на друга тема
« -: 02 Юни, 2014, 21:52:55 »
Правейки поредна чистка около котела естествено преглеждах и преразпределях.Бях видял рекламните материали качени от regreed и тъй като това което открих е оригинална рекламна папка- вероятно за панаира в Пловдив , понеже е на английски си направих труда да щракна няколко кадъра. Всъщност там са събрани познати "стари муцуни" за които днес никой не дава повече от 20-30 лева,някога са били гордостта на родната радиопромишленност. Понеже в момента скенера ми не работи пускам снимки, но оригиналите изглеждат доста внушително.

Неактивен Radiotehnika

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 49
  • Населено място: Първомай
Re: Реплика на regreed на друга тема
« Отговор #1 -: 02 Юни, 2014, 22:21:58 »
Туй за комплекта студио 2 пише ли нещо вътре ако може щракни снимки, че ми стана интересно ...

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
4 Отговора
1952 Прегледи
Последна публикация 06 Юни, 2016, 13:36:45
от regreed
0 Отговора
673 Прегледи
Последна публикация 24 Февруари, 2017, 18:32:22
от regreed

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |