| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Електронни лампи / Re: Нови радиолампи тиратрони и регулатори RFT
« Последна публикация от mark b - Днес в 21:53:25 »
Предлагам за продажба радиолампи:
1. Тиратрони S1,3/0,5iV
Производител RFT WF GDR.
Налични 22 бр. нови NOS в кутии.
Цената е 3 лв за един брой. За цялото количество-33 лв.
Могат да бъдат пратени по куриер офис-офис ще струва около 7 лв.
Контакти в началото.
2
Общи приказки / Re: Разтворител на битум
« Последна публикация от lz2xl - Днес в 21:31:49 »
Топла нафта или бензин,става и МРТ разредител,въобще почти всякакъв перолен продукт.
4
Моля, следващата схема, която търся - радио Stassfurt Onyx  8E156I, благодаря...
5
Общи приказки / Re: Разтворител на битум
« Последна публикация от nickolaycho - Днес в 21:15:41 »
Бензин....
6
Общи приказки / Разтворител на битум
« Последна публикация от Валери - Днес в 21:06:54 »
Здравейте. Трябва да пренавия един захранващ траф от старо радио Филипс. Както знаете, целите са в битум (асфалт), явно са били потопявани в разтопен такъв при производството им.  Разглобих трафа, но по ламелите остава битум, искам да го почистя, за да може добре да се наредят в пакета. Въпросът ми е с какво да разтворя битума, с кореселин ще стане ли, или с друг разтворител.
 :writer:
7
Технологии и джаджи / MEGATEX EXC930
« Последна публикация от lager - Днес в 20:37:14 »
Комплект от няколко платки вероятно от табла за чейндж бюра.Искам да ползвам тези с едрите индикатори за възстановяване на волтмер чийто индикатори вече ги няма. Имат само захранване 5 волта, входове и изходи.Няма никой при подаване на захранването. Въпроса ми е  има ли някой колега работил конкретно с тези устройства, иначе мога и сам да ровя -АКО НЯКОГА МИ ОСТАНЕ ВРЕМЕ.
8
Технологии и джаджи / Отдавна забравена
« Последна публикация от lager - Днес в 20:28:54 »
Една от първите родни ИС от серия УНИМОС дешифратор 1 от 16 с означение СМ2112Ц.Ц значи че не е минала успешно теста. Специално тази е с неработещ изход"1".Продаваха се в Млад Техник за любители. Имах няколко и съм ги ползвал навремето в звънци и други устройства. Гугъл не я познава.
9
Продавам / Касетен дек РЕСПРОМ
« Последна публикация от lager - Днес в 20:22:17 »
Работещ,изпробван на възпроизвеждане, има липси и се нуждае от профилактика. За колекция.25 лв, спиди.
10
Ако се ползва укв блока, ползваите и скалата от 215 или направо цялата дървения с все панела от 215...
Страници: [1] 2 3 ... 10

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |