| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Значи само С205 остана.
2
Ако е Петър от Богомилово, аз ходя през месец при него.
Аз също имам проблем с наложените платежи, но приемам плащане през Revolut.
3
Технологии и джаджи / Играчки за напреднали
« Последна публикация от lager - Днес в 15:17:49 »
https://www.analogplanet.com/content/vertere-dg-1s-turntables
Освен Медведев има и нашенци с такива.
4
Търся колега от Стара Загора който да вземе магнетофон от продавач и ми го изпрати.Търговецът не приема наложен платеж, иска лично предаване.
5
Продавам / ПРОДАВАМ: SANYO PLUS N55 SUPER D - Шумоподтискаща система
« Последна публикация от Concord - Днес в 12:58:34 »
Предлагам следнага екзотика:

SANYO PLUS SERIES N55 SUPER D NOISE REDUCTION ADAPTOR

Висок клас (за времето си) шумоподтискаща система за запис на лента (касетни декове, ролкови магнетофони). Уредът е класиран в лигата на dbx и Nakamichi High-Com.

[ Гостите нямат право да разглеждат прикачените файлове ] [ Гостите нямат право да разглеждат прикачените файлове ]
[ Гостите нямат право да разглеждат прикачените файлове ] [ Гостите нямат право да разглеждат прикачените файлове ]
[ Гостите нямат право да разглеждат прикачените файлове ] [ Гостите нямат право да разглеждат прикачените файлове ]

Цена: 460 лв.

Добрич, за страната с куриер.
ЛС / 0899З9З155, Борис.
6
За УКВ-то има 2 ОУ, а като външни елементи С205 и Т202.
7
Търся/Купувам / Re: Търся вакуумно-луминисцентен индикатор FG99C1
« Последна публикация от ikarlo - Днес в 10:46:35 »
Поправка: FG94C1.
8
Какво може да е повредено около TA7640A, че да и намалее усилването?
9
Честотата на 4ти крак от включването на уреда, с който я мериш, би следвало да се промени към по-ниска, защото добавяш капацитет. По принцип трябва да е 38 килохерца, няма никаква логична причина да мериш двойно повече, освен ако не шунтираш с някакво ниско входно съпротивление. Смени за проба стирофлексния кондензатор 1 нано. В дейташита е показано, че честотата на  VCO се мери на 6ти крак. Понеже там е изход на фазов детектор, логично е ако на единия от входовете му няма сигнал, а на другия се подава сигнала от VCO, на изхода му да излиза сигнал със същата честота като на VCO. Нямам представа защо не виждаш там импулси.   
10
Извадих R304 560om което последователно на светодиода за стереото, сложих го пак и тръгна. Диода светна.
Енигма  :master2:

Обаче работи само със сигнала от селената.

Продълавам борбата с останалата част.
Страници: [1] 2 3 ... 10

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |